Satılık E-ticaret Sitesi

Satılık E-ticaret Sitesi

Profesyonel e-ticaret sitesi kuruyoruz.

Kullanılan yazılım ve tasarımda açık kaynak koduyla birlikte devredilecektir. (Tema lisanslıdır.) 

Eğer e-ticaret düşünceniz varsa ve satılık e-ticaret sitesi arıyorsanız herşeyiyle hazır ve kurulu sistem.. 

İlgileniyorsanız teklif ve bilgi için info@iktiza.com mail adresinden ya da 0532 650 0474 nolu telefondan 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

E-ticaret Sitesi Özellikleri

✔  Açık kaynak kod. Kodlarda değişiklik yapabilirsiniz. Aylık ya da yıllık paket ücreti yok. 
✔  Sms modülü. Müşteri üye olunca, sipariş verince sistem otomatik mağaza yetkilisine ve müşteriye sms gönderiyor. Sipariş kargoya verilincede otomatik sms gönderir. Müşterilere toplu sms gönderebilirsiniz. Bülten aboneleri, müşteri grupları şeklinde yada tek müşteriye mesaj gönderebilirsiniz. Ya da elinizdeki exel dosyasındaki numaralara sms firması üzerinden toplu sms gönderebilirsiniz.  (3 bin sms 95 tl ve zaman sınırlaması yok)
 
✔  Merchant Center a otomatik veri feed i gönderme. Sitedeki ürünleri tek tek merchant center a girmeden sistem tüm ürünleri otomatik feed liyor ve otomatik fiyat, resim vesaire güncelliyor. 
 
✔  Sitemap oluşturma. Sistem site haritasını otomatik oluşturup Google arama motoruna iletiyor. Sitemap mesala yeni girilen bir ürünün Google aramalarında görünmesini sağlar. 
 
✔  Fatura kesme özelliği. Herhangi bir fatura ya da muhasebe programına gerek duymadan sistem üzerinden fatura yazdırılabilir. 
 
✔  Kuveyt Türk Free Sanal Pos. Kredi kartı tek çekim ödemelerde kullanılıyor. Aylık ya da yıllık ücreti yok. 21 gün blokeli ve komisyon oranı %0,53.
 
✔  Taksitli alışveriş imkanı. Neredeyse bütün kartlara taksit imkanı ve bankalarla muhatap olmuyorsunuz. Yıllık ya da aylık ücret yok. Ödemeler haftalık yapılıyor. Taksit sistemini aracı firma üstleniyor. Komisyon oranı %2,5. Taksit tabı otomatik olarak ürünün fiyatına göre taksit tutarlarını hesaplar.
 
✔  Kapıda ödeme özelliği. Bu özellik kapıda ödeme ile sipariş almak ve siparişlere kapıda ödeme ücretini ilave etmek için kullanılıyor.
 
✔   Ödeme tipine göre indirim özelliği. Örneğin banka havalesi ödemelerde indirim tanımlanabilir ve sistem ödeme metodu seçildiğinde otomatik toplam tutarı hesaplar. 
 
✔  Facebook İle Bağlan Özelliği. Müşteriler facebook ile giriş yaparak sisteme üye olabilirler.
 
✔  Gelişmiş Kargo Özelliği. Kategoriye göre, ürün başına, desiye, ağırlığa göre vesaire kargo hesaplama.
 
✔  Yönetim panelinde hızlı ürün düzenleme özelliği. Kategoriler, markalar bazında ürün filtreleme fiyat ve stok güncelleme, ürünü yayına açıp kapatma gibi ürün detay sayfasına girmeden yapılabilir.
 
✔  Zopim canlı destek özelliği. 
 
✔  Siparişleri tek sayfada ödeme özelliği. Yani ödeme kısmı karışık değil ve kolaylık ile sipariş oluşturulabilir.
 
✔   Mesafeli satış sözleşmesi colorbox olarak eklidir.
 
✔   Ürün detay resimleri colorbox özelliği ile yakından görüntülenebilir.
 
✔  Gelişmiş Arama özelliği. Arama kısmında Google gibi ajax arama özelliği mevcuttur. Aranan ürünün ilk 2 harfi yazılınca ürün, resim ve fiyatıyla otomatik görünür.
 
✔   Gelişmiş ürün filtreleme özelliği. Kategoriler, çok satanlar, en yeniler gibi sayfalarda ürünler seçeneklere göre filtre edilebilir. Sistem sayfa yenilemeden arka planda ürünleri filtreler.
 
✔   Toplu fiyat güncelleme. Kategorilere ya da markalara göre fiyatlar toplu olarak güncellenebilir. 
 
✔  Promosyon etiketleri. Ürünlere sınırlı stok, indirim, ücretsiz kargo, kampanya, yeni gibi resimler eklenebilir ve istediğiniz kadar etiket ekleyebilirsiniz ve ayrıca ürün etiketlerini hızlı düzenleme özelliği mevcuttur.
 
✔  Tükendi özelliği. Ürün detay sayfasında tükenen ürünlerde otomatik tükendi butonu görünür.
 
✔  Exel İmport-Export özelliği. Sitedeki tüm ürünlerin verilerini exel formatında indirebilir ya da exel formatında siteye veri yükleyebilirsiniz.
 
✔  Export modülü. Sitedeki ürünleri link ile xml olarak paylaşabilirsiniz. Yani bayileriniz sitedeki ürünleri 5 dakikadan daha az sürede kendi sitelerine ekleyebilirler.
 
✔ İstenirse n11.com sitesine ürünleri otomatik yükleyebiliriz. Yani n11 üzerinden de satış yapabilirsiniz.
 
✔ İstenirse bilio.com ürün arama sitesine de entegre yapılabilir. Ürünler otomatik olarak gönderilir. Tıklama başı 0,06 krş gibi. 
 
✔ Kargo takip no özelliği. Sisteme istenilen kargo firması tanımlanabilir ve sipariş güncelleme kısmından takip no mail ve sms yoluyla gönderilebilir.
 
✔ İndirebilir ürün. E-kitap, telefon ya da bilgisayar programlarının satışı yapılabilir.
 
✔ Blog modülü. Faydalı yazılar paylaşılarak ürün sayfalarına bağlantı verilebilir. (Seo açısından önemli.)
 
✔  Paypal ile ödeme alınabilir.
 
✔  Özellik ve seçenekler eklenebilir. (mesala renk seçeneği, teknik özellikler gibi)
 
✔  Ortaklık sistemi. 
 
✔  Html popup özelliği. Ana sayfada ya da diğer sayfalarda kampanya gibi haberleri popup olarak gösterebilme.
 
✔  Ürün sayfasında kategorinin en çok satanları.
 
✔  Kupon hediye çeki tanımlama özelliği.
 
✔  Toplu mail ve sms gönderme özelliği. (Toplu mail için sunucu gerekli)
 
✔ Üyeliksiz sipariş özelliği.
 
satılık e ticaret sitesi 2015 satılık e ticaret sitesi
 
iktiza.com © 2019
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü